Hakkımda

Ben Kimim?

Ben Umut Ali, 24 yaşındayım ve Antalya’da yaşıyorum. Aktif olarak futbol hakemliği yapmaktayım. Bunun yarı sıra köklü bir firmada “ofisboy” olarak çalışmaktayım. Boş vakitlerimde blog yazıyorum.

Yaptığım İşler

Yaklaşık 2010 yılından beri internet dünyasındayım. Her gibi küçük yaşlarımda ilk tr.gg ve blogspottan sitelerimi açtım. Ardında internet radyoculuğu ile tanıştım. Yayıncılık yaptığım radyolar: Turkrapfm.net, Radyobeat ve Radyo Rhyme. Radyoculukta tanıştığım insanlar sayesinde bir çok güzel bilgiye eriştim. İlk sitemi 2014 yılında koalabey.com’u açtım ancak yaşımın küçük olması bir gelirimin olmamasından kaynaklı kapatmak zorunda kaldım. Ardından bilgimatinesi.com, sonrasında ise umutalialaras.com.tr blogumu kurdum. Blogumu artık vakit ayıramadığım için kapattım.

Hobiler

Hobilerim kitap okumak ve müzik dinlemek. Otobüsde işe gidip gelirken günde kaç yaklaşık 2-3 saat dinliyorum. Eveet en önemlisi futbol hakemi olduğum için iki günde bir koşu yapıyorum. Futbol hakemliği lisansım: http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1921309

İnternet Sitemde Neyi Hedefliyorum?

İnternet sitemde ziyaretçilerime en doğru ve en sade bilgiyi ulaştırmayı hedefliyorum.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Devamını Oku.